Odpadové hospodářství města Olomouc

Olomouc třídí odpad

Aktuality

Olomoučané loni vytřídili skoro 140 tisíc kilo elektra

04.05.2022 | Téměř 140 tisíc kilogramů elektrozařízení se v loňském roce podařilo sesbírat a zpracovat v Olomouci. Díky zpětnému odběru vysloužilých elektrospotřebičů se daří šetřit životní prostředí. Jak konkrétně, to znázorňuje environmentální vyúčtování, které město Olomouc obdrželo od společnosti ASEKOL, s níž na zajištění sběru a recyklace starého elektra spolupracuje. ...

Technické služby chystají Den otevřených dveří a otevřou re-use centrum

29.04.2022 | Areál technických služeb v Libušině ulici v olomoucké části Chválkovice ožije. V sobotu 30. dubna se do něj může podívat každý. V rámci dne otevřených dveří Technické služby města Olomouce představí nejen svou činnost a techniku, ale také re-use centrum. ...

Olomoučané loni vytřídili skoro 140 tisíc kilo elektra

04.05.2022

Téměř 140 tisíc kilogramů elektrozařízení se v loňském roce podařilo sesbírat a zpracovat v Olomouci. Díky zpětnému odběru vysloužilých elektrospotřebičů se daří šetřit životní prostředí. Jak konkrétně, to znázorňuje environmentální vyúčtování, které město Olomouc obdrželo od společnosti ASEKOL, s níž na zajištění sběru a recyklace starého elektra spolupracuje.

Technické služby chystají Den otevřených dveří a otevřou re-use centrum

29.04.2022

Areál technických služeb v Libušině ulici v olomoucké části Chválkovice ožije. V sobotu 30. dubna se do něj může podívat každý. V rámci dne otevřených dveří Technické služby města Olomouce představí nejen svou činnost a techniku, ale také re-use centrum.

Svoz odpadů o Velikonocích

14.04.2022

Technické služby města Olomouce upozorňují na změny při svozu odpadů i provozu sběrových dvorů o velikonočních svátcích.

Statutární město Olomouc, Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc