Odpadové hospodářství města Olomouc

Olomouc třídí odpad

Aktuality

Kvůli rybářskému lístku se na magistrátu předem objednejte

19.10.2020 | Odbor životního prostředí upozorňuje na nutnost objednání předem při vyřizování všech záležitostí, které se týkají rybářských lístků. ...

Uzavření budov Technických služeb pro veřejnost

13.10.2020 | Technické služby města Olomouce upozorňují veřejnost, že z důvodu nepříznivé epidemiologické situace jsou od úterý 13. října 2020 pro veřejnost uzavřeny všechny objekty Technických služeb města Olomouce, a.s. Nařízení platí do odvolání. ...

Kvůli rybářskému lístku se na magistrátu předem objednejte

19.10.2020

Odbor životního prostředí upozorňuje na nutnost objednání předem při vyřizování všech záležitostí, které se týkají rybářských lístků.

Uzavření budov Technických služeb pro veřejnost

13.10.2020

Technické služby města Olomouce upozorňují veřejnost, že z důvodu nepříznivé epidemiologické situace jsou od úterý 13. října 2020 pro veřejnost uzavřeny všechny objekty Technických služeb města Olomouce, a.s. Nařízení platí do odvolání.

Modernizace nakládání s odpady pokračuje. Na Nových Sadech jsou nové polopodzemní kontejnery

02.10.2020

O téměř sto kubíků větší kapacitu mají nyní kontejnery v městské části Olomouc-Nové Sady. Původní klasické nádoby na tříděný i směsný odpad zde totiž nahradilo 59 nových polopodzemních kontejnerů. Stanoviště některých původních, teď již nevyužitých nadzemních kontejnerů, plánuje město revitalizovat pro nová parkovací místa, kterých je v této lokalitě nedostatek.

Statutární město Olomouc, Horní náměstí 583, 779 11 Olomouc